Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Sopot - Dom Turysty Na Hipodromie

81-745 Sopot ul. Polna 1

(58) 551-20-11

Zapraszamy serdecznie do Sopotu. Nasz obiekt położony jest na terenie sopockiego Hipodromu w otoczeniu zieleni. W pobliżu znajduje się słynny sopocki tor wyścigów konnych, kort tenisowy, siłownia oraz przystanki środków komunikacji miejskiej, co umożliwia swobodne zwiedzanie Trójmiasta. Dysponujemy 23 pokojami, wszystkie pokoje są z łazienkami, jest także mały plac zabaw dla dzieci. Nasz Pub Stajnia serwuje naszym gościom pełną kartę dań oraz

brak zdjęcia