Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Sopot - Domek Parterowy

81-811 Sopot ul. Sienkiewicza 18/2

(58) 719-38-48, 606-389-225

Samodzielny, całoroczny domek parterowy w otoczeniu zieleni, 3 pokoje z łazienką - kabina, osobne wejście, ogrzewanie elektryczne, okna PCV, podłogi z paneli, telewizja kablowa, możliwość podłączenia internetu, miejsce parkingowe. W lecie możliwość grillowania w ogrodzie. Dla chętnych obiady domowe, śniadania i kolacje. Ceny od 35 zł do 70 zł

Sopot - Domek Parterowy